Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 26 października 2021roku o godz. 11-ej odbędzie się posiedzenie K-P WRBRD   w siedzibie Woj. Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu w którym będzie uczestniczył  jej członek Benedykt Partyka Prezes Zarządu Krajowego KFS .

Program posiedzenia:

  1. Otwarcie posiedzenia przez Pana Piotra Całbeckiego Marszałka Woj.Kuj.Pom.
  2. Ocena stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego woj.kuj.pom.za okres styczeń-wrzesień br. Pan mł. inspektor Maciej Zdunowski Naczelnik Wydz. Ruchu Drogowego Komendy Woj. Policji w Bydgoszczy.
  3. Zmiany  w  szkoleniu  kierowców  zawodowych  wynikających  z  nowelizacji ustawy o transporcie drogowym i niektórych innych ustaw. Pan Krzysztof Kuciński Naczelnik Wydz. Edukacji Komunikacyjnej i BRD Woj. Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu , Przewodniczący Komisji ds. Programów Realizacyjnych.
  4. Podjęcie  uchwały  w sprawie  zatwierdzenia  planów wydatków wojewódzkich  ośrodków ruchu drogowego na 2022 roku w części przeznaczonej na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego Pan Marek Staszczyk –Sekretarz K-P WRBRD
  5. Informacja w zakresie :
    a) wykonania uchwały nr 2 /2021 i 3/2021 z dnia 21 maja 2021 r. w sprawie wystąpienia do Ministra  Infrastruktury  o  rozważenie  możliwości wprowadzenia zmian w Rozporządzeniu  Ministra Infrastruktury  z dnia 3 lipca 2003 r.  w sprawie  szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach.
    b) wypadków na przejściach dla pieszych w okresie trzech pierwszych miesięcy obowiązywania  nowych  przepisów dotyczących  bezpieczeństwa pieszych  uczestników  ruchu drogowego  Pan Marek Stańczyk – Sekretarz  

Mieszkańców woj.kuj.pom. prosimy o przesyłanie swoich wnioski i uwag na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebook