OBURZENI wnioskują o referendum ws. odwołania Gronkiewicz-Waltz

Do obejrzenia relacja filmowa z demonstracji przeciw wymiarowi niesprawiedliwości w czasie Kongresu Sędziów i Mazowiecki Sejmik Antysystemowy Oburzonych w Warszawie oraz sejmiku.

Wczoraj, 3 września w Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki,  w czasie trwającego tam Kongresu Sędziów Polskich, Stowarzyszenie Oburzeni wraz z sojusznikami zorganizowało demonstrację przeciw wymiarowi niesprawiedliwości.

W głównym wydaniu Wiadomości TVP1 ukazała się relacja z demonstracji, którą próbowali zakłócić KOD-owcy, otoczeni szczelnym kordonem policji.

Przemawiał m.in. Przewodniczący Stowarzyszenia Oburzeni Antoni Gut. W demonstracji wzięli udział także przedstawiciele Stowarzyszenia Niezłomni, działacze Stowarzyszenia Iskra z Lublina oraz członkowie Krajowego Forum Samorządowego koło z Warszawy / www.kfs.org.pl / .

Wiceprzewodniczący OBURZONYCH Marek Ciesielczyk z Tarnowa poinformował zebranych, iż w poniedziałek stowarzyszenie to składa wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Po demonstracji odbył się kolejny – tym razem Mazowiecki Sejmik Antysystemowy Oburzonych. Tego typu terenowe zebrania OBURZONYCH odbyły się w ostatnich tygodniach  już prawie we wszystkich województwach – z wyjątkiem opolskiego i lubuskiego. Prosimy OBURZONYCH z tych właśnie części Polski o zorganizowanie jeszcze we wrześniu swoich antysystemowych sejmików wojewódzkich.

Czekamy na Waszą reakcję !
Bydgoszcz ul. Bernardyńska 3-17  IIIp. czwartki godz. 17-ta

Znajdź nas na Facebook