RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
ul. Kutrowa 6
85-435 Bydgoszcz
NIP 953-23-36-521

KRS 0000046392
REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 2

Wczoraj 32

W tygodniu 163

W miesiącu 407

Od początku 28511

BEN reklama

Gratulacje dla prezydenta Andrzeja Dudy

W imieniu Krajowego Forum Samorządowego proszę przyjąć najserdeczniejsze zyczenia z okazji wyboru na Prezydenta RP.

Z poważaniem - Benedykt Partyka prezes zarządu krajowego KFS

Gratulacje dla Pawła Kukiza

Witam Pawle!

W imieniu Krajowego Forum Samorządowego składam GRATULACJE wspaniałego wyniku. Myślę, że to wstęp do gry o jakiej mówiłeś w sali BHP w Gdańsku. Powiem jedno - czekamy na prawdziwy start do osiągnięcia zmiany ordynacji wyborczej zgodnie z teorią Jurka Przystawy. Jesteśmy do tego przygotowani i możesz liczyć na naszą pomoc.

Pozdrawiam - życząc zdrowia !!

Z poważaniem
Benedykt Partyka - prezes zarządu krajowego KFS

Kukiz - ponad 200 tys. podpisów

W poniedziałek w PKW zostało złożone niemal 200 tys. podpisów poparcia pod kandydaturą Pawła Kukiza. Wszystko dzięki obywatelskiej aktywności tysięcy osób zbierających podpisy - dziękujemy. Jednocześnie informujemy, że komunikaty, informacje sztabu wyborczego Pawła Kukiza dotyczące kampanii wyborczej oraz innych działań będą wychodziły wyłącznie ze skrzynek wyborczych komitetu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub będą pojawiały się na stronie internetowej kukiz.org i profilu FB Prezydent Kukiz.

Porozumienie KFS - Paweł Kukiz

Dzisiaj w siedzibie Krajowego Forum Samorządowym w Bydgoszczy podpisano porozumienie między KFS - reprezentującym Benedyktem Partyką oraz Zmielonych Pawła Kukiza reprezentowanym przez Tomasza Wiosnę z Bydgoszczy. Porozumienie dotyczy współpracy i wspierania działań na rzecz wyborów na Prezydenta Pawła Kukiza oraz przyszłych wyborów do Sejmu i Senatu. Sztabem wyborczym dla Bydgoszczy będzie siedziba Krajowego Forum Samorządowego przy ul. Bernardyńskiej 3.

Osobami decyzyjnymi wybrani zostali:

  • Tomasz Wiosna - Zmieleni Bydgoszcz - 793973744
  • Benedykt Partyka - Prezes zarządu krajowego - Krajowego Forum Samorządowego - 660440155.

Wszelkie informacje prosimy kierować na adres mailowy siedziby KFS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Porozumienie KFS - Paweł Kukiz

Zaproszenie na spotkanie z Pawłem Kukizem

Serdecznie zapraszam na spotkanie z kandydatem na urząd Prezydenta RP Pawłem Kukizem, które odbędzie w najbliższy piątek tj. 27 marca o godz. 16:30 w Hotelu "STORK", przy ulicy Przykop 53 w Brodnicy.

Znajdź nas na Facebook