RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
ul. Kutrowa 6
85-435 Bydgoszcz
NIP 953-23-36-521

KRS 0000046392
REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 2

Wczoraj 32

W tygodniu 163

W miesiącu 407

Od początku 28511

BEN reklama

Apel do mieszkańców Bydgoszczy o głosowanie na Konstantego Dombrowicza!

Jako Prezes zarządu Krajowego Forum Samorządowego w imieniu koleżanek i kolegów apeluję do wszystkich mieszkańców Bydgoszczy – zwłaszcza wyborców oraz tych, którzy nie brali udziału w pierwszej turze wyborów prezydenckich, by w niedzielę, 30 listopada wzięli udział w drugiej turze i oddali swój głos na Konstantego Dombrowicza.

Czytaj więcej: Apel do mieszkańców Bydgoszczy o głosowanie na Konstantego Dombrowicza!

Apel Wyborczy

Szanowni Rodacy!

Zbliżają się wybory do samorządu w naszej ukochanej Ojczyźnie. Apelujemy do Was, że los Naszej Ojczyzny jest w Waszych rękach, to teraz i tylko teraz musimy odzyskać, Naszą Ojczyznę dla Nas wszystkich. Czy nie mamy dość już łez naszych matek, żon i dzieci, że ich mężowie, ojcowie muszą tułać się po świecie za pracą i chlebem? Historia mówi prawdę ile nasz Naród ucierpiał w walce o Polskość i o to, by Matka Polska była Matką wszystkich Polaków. Niestety oszukańczy okrągły stół zdradził Naród. Przez 25 lat mydlono nam oczy, a uciemiężony Naród czekający wciąż na zmiany, by ratować byt swojej rodziny. Nie jednemu ciężko "smakuje" chleb na obcej ziemi. Polska pogrążona jest w aferach, układach i sitwie, a Polak jest niewolnikiem we własnej Ojczyźnie. Gdziekolwiek by nie spojrzeć, to gałęzie naszej gospodarki są rozgrabione, zniszczone i rządzi się nią korupcja.

Piszemy do Was ten apel, prosząc by 16 listopada głosować tylko i wyłącznie na ludzi, których znacie i na wszystkie Komitety Bezpartyjne, ponieważ to tylko Oni w sposób demokratyczny mogą zmienić Naszą Ojczyznę. Jeżeli nie zrobimy tego teraz i nie zmienimy systemu w naszej Ojczyźnie.

Chaos wyborczy

Czy chaosem da się manewrować? Platforma Obywatelska udowodniła, że tak. Naocznym dowodem tego jest działalność Państwowej Komisji Wyborczej, w której najważniejszą rolę pełni człowiek powołany jeszcze przez prezydenta Jaruzelskiego. Gołym okiem więc widać, czego ludzie ci są strażnikami. Nadal jeżdżą do Moskwy po wskazówki, a serwery i oprogramowanie, żeby mogły być aż tak niewydolne, oddają w ręce zaufanych sobie ludzi. Ale to najwyraźniej za mało. Jasne, że byle programista uporałby się z problemem systemu informatycznego, gdyby była taka rzeczywista potrzeba. Póki co, każdy może się za logować na stronie i powpisywać wyniki jakie uzna za potrzebne. Nic bowiem tak dobrze nie ukrywa przekrętów, jak bałagan. „Premiera” już zapowiedziała, że nie będą wyciągane żadne wnioski z nieprawidłowości wyborczych, a gajowy znowu zapewnił, że państwo zdało egzamin. Czyli jak zwykle, sądy uznają, że nieprawidłowości były, ale nie miały żadnego wpływu na wynik wyborów. Ręce opadają.

Czytaj więcej: Chaos wyborczy

Znajdź nas na Facebook