RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 13

Wczoraj 12

W tygodniu 121

W miesiącu 371

Od początku 32361

BEN reklama

Świąt Wielkanocnych II

kfs 100 niepodleglosc

W niedzielę, 11 listopada 2018 roku Polacy dumnie świętowali jubileuszową, setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Krajowe Forum Samorządowe dołączyło się do celebracji tego wyjątkowego wydarzenia, m. in. prezentując na swojej stronie narodowe barwy.

 

Apel do mieszkańców Bydgoszczy o głosowanie na Konstantego Dombrowicza!

Jako Prezes zarządu Krajowego Forum Samorządowego w imieniu koleżanek i kolegów apeluję do wszystkich mieszkańców Bydgoszczy – zwłaszcza wyborców oraz tych, którzy nie brali udziału w pierwszej turze wyborów prezydenckich, by w niedzielę, 30 listopada wzięli udział w drugiej turze i oddali swój głos na Konstantego Dombrowicza.

Czytaj więcej: Apel do mieszkańców Bydgoszczy o głosowanie na Konstantego Dombrowicza!

Apel Wyborczy

Szanowni Rodacy!

Zbliżają się wybory do samorządu w naszej ukochanej Ojczyźnie. Apelujemy do Was, że los Naszej Ojczyzny jest w Waszych rękach, to teraz i tylko teraz musimy odzyskać, Naszą Ojczyznę dla Nas wszystkich. Czy nie mamy dość już łez naszych matek, żon i dzieci, że ich mężowie, ojcowie muszą tułać się po świecie za pracą i chlebem? Historia mówi prawdę ile nasz Naród ucierpiał w walce o Polskość i o to, by Matka Polska była Matką wszystkich Polaków. Niestety oszukańczy okrągły stół zdradził Naród. Przez 25 lat mydlono nam oczy, a uciemiężony Naród czekający wciąż na zmiany, by ratować byt swojej rodziny. Nie jednemu ciężko "smakuje" chleb na obcej ziemi. Polska pogrążona jest w aferach, układach i sitwie, a Polak jest niewolnikiem we własnej Ojczyźnie. Gdziekolwiek by nie spojrzeć, to gałęzie naszej gospodarki są rozgrabione, zniszczone i rządzi się nią korupcja.

Piszemy do Was ten apel, prosząc by 16 listopada głosować tylko i wyłącznie na ludzi, których znacie i na wszystkie Komitety Bezpartyjne, ponieważ to tylko Oni w sposób demokratyczny mogą zmienić Naszą Ojczyznę. Jeżeli nie zrobimy tego teraz i nie zmienimy systemu w naszej Ojczyźnie.

Chaos wyborczy

Czy chaosem da się manewrować? Platforma Obywatelska udowodniła, że tak. Naocznym dowodem tego jest działalność Państwowej Komisji Wyborczej, w której najważniejszą rolę pełni człowiek powołany jeszcze przez prezydenta Jaruzelskiego. Gołym okiem więc widać, czego ludzie ci są strażnikami. Nadal jeżdżą do Moskwy po wskazówki, a serwery i oprogramowanie, żeby mogły być aż tak niewydolne, oddają w ręce zaufanych sobie ludzi. Ale to najwyraźniej za mało. Jasne, że byle programista uporałby się z problemem systemu informatycznego, gdyby była taka rzeczywista potrzeba. Póki co, każdy może się za logować na stronie i powpisywać wyniki jakie uzna za potrzebne. Nic bowiem tak dobrze nie ukrywa przekrętów, jak bałagan. „Premiera” już zapowiedziała, że nie będą wyciągane żadne wnioski z nieprawidłowości wyborczych, a gajowy znowu zapewnił, że państwo zdało egzamin. Czyli jak zwykle, sądy uznają, że nieprawidłowości były, ale nie miały żadnego wpływu na wynik wyborów. Ręce opadają.

Czytaj więcej: Chaos wyborczy

Znajdź nas na Facebook