Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci reklama mycie

Statystyka

Dzisiaj 4

Wczoraj 26

W tygodniu 92

W miesiącu 554

Od początku 60446

Interwencja KFS

W imieniu naszych obywateli interweniowaliśmy między innymi w Ambasadzie RP w Londynie. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawą i treścią pisma

Sprawa Prokuratora Marcina M. z Torunia

IMG 20230107 191649330Krajowe Forum Samorządowe domaga się wyjaśnienia sprawy od Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro w sprawie Marcina M. z Torunia który dopuścił się łamania prawa

 

O szczegółach spawy można przeczytać między innymi tu

 

 

 

 

Seminarium w Wojewódzkiej i Miejskiej Bliotece Publicznej w Bydgoszczy

Przedstawiciele Krajowego Forum Samorządowego uczestniczyli w miniony czwartek w bardzo ciekawym seminarium dotyczącym badań nad dziejami osiedli, dzielnic i dawnych wsi oraz folwarków, które odbyło się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Dr. W. Bełzy w Bydgoszczy.  Uczestnicy spotkania dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami odnoszącymi się do problematyki  omawianego zagadnienia. Było również wiele pytań, co nikogo nie dziwiło, ponieważ na wielu bydgoskich osiedlach zbierane są materiały historyczne, fotografie i wspomnienia mieszkańców, które mają zostać przełożone na książkową publikację  nt. dziejów lokalnej społeczności.

Czytaj więcej: Seminarium w Wojewódzkiej i Miejskiej Bliotece Publicznej w Bydgoszczy

Życzenia

Wszystkim ludziom dobrej woli, a w szczególności Członkom i Sympatykom Krajowego Forum Samorządności życzymy pokoju, jedności i radości „w światłości Pańskiej” oraz dopełnienia owoców Bożego Narodzenia w życiu każdego z nas.

Z gorącymi pozdrowieniami pozostaje Zarząd KFS Bydgoszcz, Boże Narodzenie A. D. 2022

 

 

 

Bezpieczeństwo mieszkańców najważniejsze

Zbliżenia: Zbliżenia 9.11.2022, g. 18.30 (tvp.pl)

Z inicjatywy Zarządu Krajowego Forum Samorządowego w dniu 9 listopada 2022 r. w siedzibie KFS przy ul. Gdańskiej 5  w Bydgoszczy odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu mieszkańców na Osowej Górze. Uczestniczyli w nim członkowie Zarządu KFS: Partyka Benedykt – prezes, Bejgerowski Tadeusz – sekretarz, Doczekalska Teresa – członek oraz zaproszeni goście: Sperkowski Zbigniew – nadkomisarz KRP Błonie w Bydgoszczy, Soszek Marek – aspirant sztabowy kierownik KRP Osowa Góra w Bydgoszczy, Langowski Robert – radny, przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w Bydgoskiej Radzie Miasta, Komisarek Monika - dziennikarka TVP3 Bydgoszcz.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo mieszkańców najważniejsze

Rusza mundial w Katarze

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze to pierwszy turniej, który odbywa się na Bliskim Wschodzie. Po raz pierwszy organizuje go kraj islamski, a przy tym najmniejsze państwo, które kiedykolwiek gościło mundial.  W mistrzostwach biorą udział 32 drużyny. W meczu otwarcia XXII edycji zmierzą się piłkarze gospodarzy oraz Ekwadoru. Polacy na boisku pojawią się we wtorek, tj. 22 listopada. Trzymamy mocno kciuki za naszych zawodników!

 

 

11 listopada – dzień upamiętniający najważniejsze wydarzenie w historii Narodu Polskiego.

"Półtora wieków walk, krwawych nieraz i ofiarnych, znalazło swój triumf w dniu dzisiejszym. Dzisiaj mamy wielkie święto narodu, święto radości, po długiej, ciężkiej nocy cierpień". Józef Piłsudski 11 listopada – dzień upamiętniający najważniejsze wydarzenie w historii Narodu Polskiego. 104 lata temu Polska Odzyskała Niepodległość. Dzięki odwadze, wierze i sile naszych przodków możemy dziś żyć w wolnym kraju. Uczcijmy ten dzień – oddajmy cześć i hołd bohaterom polskiej historii.

Znajdź nas na Facebook