Nie głosuj na JEDYNKI!

Nie akceptując funkcjonującej obecnie w Polsce "najgłupszej na świecie" (jak ją określił doradca prezydenta USA Cartera) ordynacji wyborczej, w tym sposobu układania list wyborczych przez kacyków partyjnych, apelujemy o niegłosowanie na ustawionych na pierwszych miejscach na listach wyborczych kandydatów, niezależnie od Waszych sympatii politycznych.

Dzisiaj w praktyce to wodzowie partyjni, a nie wyborcy dokonują wyboru posłów, namaszczając tzw. JEDYNKI jako liderów list wyborczych. Wyborcy nie mając szans na poznanie wszystkich kandydatów w ciągu zaledwie jednego miesiąca kampanii wyborczej na rozległym obszarze swego okręgu wyborczego, niejako automatycznie stawiają krzyżyk przy nazwisku pierwszego na liście, będąc jej zwolennikiem. W efekcie do parlamentu dostają się często miernoty i bezwartościowi klakierzy.

Sprzeciwmy się dyktatowi wodzów partyjnych oraz liderów komitetów wyborczych i nie głosujmy na JEDYNKĘ, lecz tego kandydata, którego poznaliśmy dobrze i uważamy za uczciwego, inteligentnego i odważnego. Pokażmy gest Kozakiewicza kacykom partyjnym i komitetowym, którzy namaścili uległych im YESMENÓW, jako tzw. "liderów" list wyborczych.

Wybierajmy ludzi z doświadczeniem , pomijamy populistów i osoby zmieniające opcje polityczne czyli sprzedawczyków.

Wyjątkiem niech będzie Paweł Kukiz i Janusz Sanocki.

A może tym razem postawisz na nr 17 z listy KWW Kukiz 15

Ogólnopolski Komitet NIE GŁOSUJ NA JEDYNKI - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Barbara Berecka – Lublin
Ryszard Drzał - Rzeszów
Antoni Gut – Warszawa
Dominik Jafra – Szczecin
Krzysztof Magnuszewski – Gdańsk
Ryszard Majdzik - Kraków
Bendykt Partyka - Bydgoszcz
Paweł Połanecki – Warszawa
Andrzej Surowiecki - Łódź
Henryk Swół - Wrocław
Kazimierz Żak - Tarnów