Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci

Statystyka

Dzisiaj 12

Wczoraj 12

W tygodniu 39

W miesiącu 387

Od początku 44547

Apel i zaproszenie

Wrocław, 18.07.2013r.

Apel i zaproszenie do wspólnej debaty wszystkich związków i stowarzyszeń Pracowników i Pracodawców Polskich okręgu Dolnośląskiego.Szanowni Rodacy,

Od dłuższego czasu na terenie Naszej Ojczyzny obserwujemy nieudolną politykę Rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jest to polityka, która prowadzi donikąd. Jest to polityka niedbająca o Pracodawców i Pracowników Polskich. Przez okres 24-letni jesteśmy wciąż okłamywani przez wszyskie kolejne ekipy rządzące, które przypominają sobie o Nas dopiero przy okazji wyborów. Po roku 1980, wszyscy Polacy łudziliśmy się nadzieją, że w Naszej Ojczyźnie nastąpi zdecydowana poprawa życia Naszych Rodaków, a także Nas, Polskich Przedsiębiorców. Lecz niestety bardzo zostaliśmy oszukani. Naród pozostawiono samemu sobie. Porozwiązywano Wielkie Gospodarstwa Rolne, doprowadzono do upadłości wielkie zakłady produkcyjne, pozamykano wiele rentownych kopalń węgla.

Zniszczono przemysł okrętowy, zniszczono przemysł samochodowy, hutniczy, włókienniczy i wiele wiele innych gałęzi gospodarczych tego kraju. Obecna ekipa rządząca przez okres 6 lat swych rządów, doprowadziła do fatalnej sytuacji w służbie zdrowia, szkolnictwie, a także do krytycznej sytuacji Pracodawców Polskich. Dziś Pracodawca Polski od pierwszego dnia działalnosci gospodarczej jest bombardowany potężnymi zobowiązaniami w stosunku do państwa, a obce, zagraniczne firmy i korporacje nie są obwarowane żadnymi przepisami podatkowymi. CZAS NA ZMIANY! Nadszedł czas, by każdy Obywatel Naszego kraju czuł się dumny, że jest Polakiem i że Ojczyzna dba o Niego. My, Pracodawcy Polscy, ŻĄDAMY: by rząd Polski zaczął z Nami rozmawiać o Naszych problemach, a swoją politykę prowadził w taki sposób, byśmy nie musieli wybierać kolejności zobowiazań!!!

Obecna ekipa rządząca nie prowadzi szerokiego dialogu ze społeczeństwem, obecna Komisja Trójstronna nie ma prawdziwych przedstawicieli Pracodawców Polskich, bo jak można nazwać Panią Bochniarz i Pana Malinowskiego Naszymi przedstawicielami, kiedy My, Pracodawcy Polscy nie mieliśmy na to żadnego wpływu? A ponadto w jaki sposób oni Nas reprezentują? Inicjatywa musi isć od dołu, a Rząd musi wysłuchać Naszych reprezentantów, których My wybierzemy i wskażemy ich, by tam nas reprezentowali. Mamy także dużo do powiedzenia na temat Ustawy o Zamówieniach Publicznych. Obecna ustawa jest ustawą korupcyjną, nie dającą żadnych szans małym i średnim Przedsiębiorcom i myślę, że tym problemem także jak naszybciej musimy się zająć.Dlatego, Szanowni Bracia Przedsiębiorcy, zapraszam Was na wspólne spotkanie, byśmy o tych, ale także o innych tematach, wszystkich Nas dotyczących, porozmawiali, a moze nawet głośnym głosem krzyczeli, że tak dalej być nie może!!! Niech mój apel do Was nie będzie głuchy i spotka się z odzewem. Potraktujmy to Nasze pierwsze wspólne spotkanie na terenie Wrocławia, jako pierwszą debatę o Kondycji Przedsiębiorstw, Pracowników i Pracodawców Polskich. Niech Pracodawcy Dolnego Śląska będą wskaźnikiem działań innych przedsiębiorców w całej Polsce! Spotkanie Nasze proponuję Państwu w miesiącu sierpniu lub na początku września, ale wszystkie szczegóły i tematy spotkania ustalimy wspólnie z Państwem mailowo oraz telefonicznie.Pozdrawiam Państwa serdeczniePlatforma Oburzonych

Pracodawców i Pracowników Polskich

Piotr Rybak

Znajdź nas na Facebook