Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo temida

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci reklama mycie

Statystyka

Dzisiaj 26

Wczoraj 42

W tygodniu 131

W miesiącu 476

Od początku 77792

W tym dziale będą publikowane informacje dotyczące idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

Zapraszamy na konferencję - „Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej.Prawo wyborcze w nowej Konstytucji”

W imieniu Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.: ”Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej: Prawo wyborcze w nowej Konstytucji”.
   
Konferencja odbędzie się w sobotę 17 listopada 2018 r. w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu (ul. Grabiszyńska 184) w godzinach 11.30 - 16.00.
   
Ramowy Program Konferencji Ruchu JOW: „Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej.Prawo wyborcze w nowej Konstytucji”

17 listopada 2018 r., godz. 11.30 – 16.00, Centrum Historii Zajezdnia, ul Grabiszyńska 184, Wrocław

Czytaj więcej: Zapraszamy na konferencję - „Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej.Prawo wyborcze w...

5 rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy - zaproszenie na konferencję

Pobierz obrazkiW sobotę, 4 listopada 2017 r., zapraszamy na Konferencję Ruchu JOW z okazji 5. rocznicy śmierci prof. Jerzego Przystawy. Spotkamy się we Wrocławiu w Centrum Historii Zajezdnia na ul. Grabiszyńskiej o godz. 11.30.

Na zdjęciu: prof. Jerzy Przystawa i Stanisław Sauć, VI Marsz o JOW

 

 

 

Czytaj więcej: 5 rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy - zaproszenie na konferencję

Nie głosuj na JEDYNKI!

Nie akceptując funkcjonującej obecnie w Polsce "najgłupszej na świecie" (jak ją określił doradca prezydenta USA Cartera) ordynacji wyborczej, w tym sposobu układania list wyborczych przez kacyków partyjnych, apelujemy o niegłosowanie na ustawionych na pierwszych miejscach na listach wyborczych kandydatów, niezależnie od Waszych sympatii politycznych.

Dzisiaj w praktyce to wodzowie partyjni, a nie wyborcy dokonują wyboru posłów, namaszczając tzw. JEDYNKI jako liderów list wyborczych. Wyborcy nie mając szans na poznanie wszystkich kandydatów w ciągu zaledwie jednego miesiąca kampanii wyborczej na rozległym obszarze swego okręgu wyborczego, niejako automatycznie stawiają krzyżyk przy nazwisku pierwszego na liście, będąc jej zwolennikiem. W efekcie do parlamentu dostają się często miernoty i bezwartościowi klakierzy.

Sprzeciwmy się dyktatowi wodzów partyjnych oraz liderów komitetów wyborczych i nie głosujmy na JEDYNKĘ, lecz tego kandydata, którego poznaliśmy dobrze i uważamy za uczciwego, inteligentnego i odważnego. Pokażmy gest Kozakiewicza kacykom partyjnym i komitetowym, którzy namaścili uległych im YESMENÓW, jako tzw. "liderów" list wyborczych.

Czytaj więcej: Nie głosuj na JEDYNKI!

Trzecia rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy

Trzy lata temu, 3 listopada 2012 roku zmarł we Wrocławiu profesor Jerzy Przystawa, wybitny polski patriota, naukowiec i działacz polityczny, złaożyciel ogólnopolskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, autor wielu książek na tematy organizacji i naprawy życia publicznego, działacz i organizator "Solidarności", więzień polityczny PRL-u, demaskator afery FOZZ, a także znakomity fizyk teoretyk, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj więcej: Trzecia rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy

Dozwolone od 17 - Szpojda Lilla do Sejmu!

lszpojdaSzpojda Lilla kandyduje do Sejmu RP w bydgoskim okręgu wyborczym z listy KUKIZ na pozycji nr 17. Każdy wynik powyżej 8,5% w tym okręgu da tej liście przynajmniej 1 mandat! Posłem może zostać Lilla Szpojda, jeśli uzyska największą liczbę głosów na liście KUKIZ.

Zarząd krajowy Krajowego Forum Samorządowego prosi o promocję dla naszej kandydatki samorządowej.

Osoby, które chciałyby wesprzeć jej kampanię wyborczą, proszone są o kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 660440155