Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci

Statystyka

Dzisiaj 12

Wczoraj 12

W tygodniu 39

W miesiącu 387

Od początku 44547

Odezwa do Wszystkich Rodaków w Polsce i na Emigracji oraz Organizacji, Stowarzyszeń, Pracowników i Pracodawców Polskich

Wrocław, 19.08.2013 r.

Odezwa do Wszystkich Rodaków w Polsce i na Emigracji

oraz Organizacji, Stowarzyszeń, Pracowników i Pracodawców Polskich

 Szanowni Rodacy,

 W dniach od 11.09.2013r., do skutku, pod Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej oraz pod Urzędem Rady Ministrów odbędą sie protesty przeciw FATALNYM i NIEUDOLNYM Rządom Platformy Obywatelskiej i PSL. Czas odsunąć od władzy ten fatalny i nieludzki Rząd!!! Protesty te organizowane są przez wszystkie organizacje związkowe, ale także przez Społeczeństwo Polskie. Nie może tam zabraknąć także Nas, ludzi z Platformy Oburzonych. Szanowni Rodacy, Ruch Oburzonych jest ruchem Wszystkich Polaków, od przedsiębiorcy, poprzez pracownika, rencistę, a także młodzież szkolną. Musimy wszyscy wspólnie walczyć o przyszłość Naszej Ojczyzny!!!

 

Od siedmiu lat rządy Platformy Obywatelskiej i PSL doprowadziły do tego, że życie w Naszej Ojczyźnie jest bardzo trudne i ciężkie. Nastapiło ogromne zadłużenie Państwa Polskiego na sumę ponad trzech bilionów złotych. Pracownicy pozbawieni są praw, jakie przysługują w cywilizowanych państwach Europy, a Pracodawcy Polscy są niszczeni przez Urzędy Skarbowe, ZUS i inne struktury Państwa Polskiego. Natomiast ludzie związani z Aparatem Władzy cieszą się dobrobytem i korzystają z dochodów i przywilejów, na które nigdy Naród Polski nie wyraził zgody. Występuje bardzo wielkie rozwarstwienie Społeczeństwa Polskiego. Szerzy się bezprawie w sądach i prokuraturach. Miliony naszych Obywateli utraciło pracę w kraju i zmuszone było wyemigrować za granicę, prowadząc tułaczy los. Młodzież, która podjęła naukę na Uczelniach Wyższych została oszukana perspektywą satysfakcjonujacej pracy. Powiedzmy wprost, została bez szansy na zatrudnienie. Brak perspektyw dla młodzieży powoduje stan beznadziei. Ostatnie 23 lata to okres niszczenia polskiego przemysłu, polskiej gospodarki, rabunkowej wyprzedaży Majątku Narodowego. Skala ubóstwa, niedożywienia dzieci i młodzieży przybrała bardzo wielkie rozmiary. Brakuje środków na wypłatę emerytur i rent, spada poziom opieki zdrowotnej, a stan zdrowotny Naszych Rodaków jest coraz gorszy. W przedstawionej sytuacji nasuwa się pytanie: DLACZEGO TAK JEST?? Jak to się stało, że Polska – kraj jeden z najbogatszych w Europie pod względem zasobów naturalnych, został doprowadzony do społecznej i gospodarczej, mozna powiedzieć, katastrofy. Za tą sytuację odpowiedzialny jest układ polityczny Okrągłego Stołu i wszystkie rządy rządzace przez 23 lata tym krajem, a najbardziej Rząd PO-PSL. Żeby przeprowadzić pozytywne zmiany w Naszej Ojczyźnie zachodzi konieczność odsuniecia od władzy wszystkich partii politycznych i rządów, które do tej pory rządziły tym krajem. Te rządy nigdy nie działały dla dobra Społeczeństwa i Narodu Polskiego. Czas pokazać gdzie jest ich miejsce! Apelujemy do wszystkich Rodaków, do Pracodawców Polskich, Pracowników, związków zawodowych, wszystkich organizacji społecznych o masowy udział w protestach odsunięcia od władzy te fatalne rządy PO-PSL! Dramatyczna sytuacja Narodu Polskiego wzywa do narodowego przebudzenia i zerwania z biernością i niewiarą! Lepsza przyszłość Polski i Naszego Narodu zależy w największym stopniu od każdego Obywatela Rzeczypospolitej. Wspólnie razem zróbmy to dla Naszych Dzieci i Wnuków! Niech zstąpi Duch Twój i odmieni oblicze Ziemi, Tej Ziemi, jak mawiał Nasz Rodak, papież Jan Paweł II.

Rodacy! Tylko od Nas zależy czy dalej będziemy tkwić w tym marazmie i będą Nami rządzić pseudo wybrańcy tego Narodu. Więc apeluję do Was, Szanowni Rodacy, nic o Nas bez Nas! Oczekuję, że weźmiemy los w Nasze ręce i zrobimy porządek w Naszej Ojczyźnie.

 

Z poważaniem

 

Platforma Oburzonych

Pracodawców i Pracowników Polskich

Piotr Rybak

Znajdź nas na Facebook