Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci

Statystyka

Dzisiaj 12

Wczoraj 12

W tygodniu 39

W miesiącu 387

Od początku 44547

Apel do rolników i wszystkich środowisk rolniczych

Szanowni Bracia Rolnicy!

W dniu wczorajszym obchodziliśmy świeto Waszej ciężkiej pracy – Święto Plonów, Święto Chleba, dlatego chciałbym Wam złożyć z całego serca najserdeczniejsze życzenia oraz oddać hołd z szacunku dla Waszej ciężkiej pracy dla całej Braci Rolniczej. Życzenia te składam w imieniu Przedsiębiorców Polskich, w imieniu Pracowników Polskich, ale także w imieniu całego Narodu Polskiego, który jest Wam bardzo wdzięczny za Waszą ofiarność i troskę o wyżywienie całego Narodu Polskiego.

 

Rolnik Polski od wieków pełnił niezastąpioną rolę żywiciela Narodu. W czasach zagrożenia dla ratowania Ojczyzny, oddawał swoje życie. Pomimo niedocenienia, braku poparcia władz, rolnicy z miłości do Boga i Ojczyzny służyli wiernie swojemu Narodowi. W ostatnim 23-leciu rządzące partie doprowadziły Nasze Państwo Polskie do wszechstronnej tragicznej sytuacji. Polskie rolnictwo oraz przemysł został rozsprzedany za bardzo niskie kwoty, a pozostałość rozkradziono i roztrwoniono. Uważam, że celowo niszczono polskie rolnictwo, a dzieci Polskich Rolników zostały zmuszone do emigracji zarobkowej do wszystkich krajów świata. Niszczenie rolnictwa wpisano na stałe w obowiązującą doktrynę polityczną, szczególnie szkodliwą w ostatnich dziesięcioleciach. Toczy się obecnie bitwa o utrzymanie rolnictwa w polskich rękach i wyżywienie Narodu. Rządzące ekipy zamiast wspierać działalność rolniczą, drastycznie obniżają ceny zbóż, maksymalnie wykorzystując i okradając rolnika, doprowadzają do braku opłacalności produkcji, bankructw gospodarstw rodzinnych i niszczenia produkcji rolnej. Podejmowane przez rolników protesty na terenie Naszej Ojczyzny, są przez władze ignorowane. Rolnicze rodziny doprowadza się do nędzy, a Naród Polski stoi przed perspektywą głodu. Sprawujące rządy oraz poszczególne ekipy partyjne prowadzą politykę eksterminacji Narodu Polskiego. My, Naród Polski musimy przeciwstawić się takim działaniom i niezwłocznie odsunąć od władzy te nieodpowiedzialne rządy partyjne. Uczynić to może cały zorganizowany Naród Polski. Środowiska rolnicze powinny się zorganizować i w ramach ogólnonarodowego ruchu społecznego, podjąć wspólnie zadanie odsunięcia od władzy partyjnych oszustów. Tylko ogólnonarodowy ruch społeczny może skutecznie odsunać od władzy te nieudolne 23-letnie rządy i partie.

To Wy, Bracia Rolnicy, najbardziej odczuliście oszukańcze działania rządów polskich i pseudo-patriotów polskich, tzw. cwaniaków partyjnych.Tylko skuteczne działanie Braci Rolników może poprzez ogólnonarodowy ruch społeczny zmusić parlament oraz rządy polskie do uczciwego dialogu ze społeczeństwem rolniczym.

Konieczne jest zorganizowanie sie Was Bracia Rolnicy w struktury niezależnych od obecnych w parlamencie partii politycznych, w rolnicze ruchy społeczne. Apelujemy do Was Bracia Rolnicy o obywatelską aktywność i przyłączenie się do protestów w dniach 11-14 września pod Sejmem RP. Dość oszustwa Narodu Polskiego!!! Niech Naród Polski powstanie i odsunie od władzy tych nieodpowiedzialnych pseudo-patriotów polskich. 23 lata oszukiwali cały Naród Polski, a także Was Bracia Rolnicy, a ostatnie 7 lat rządów PO-PSL jest tragedią dla Narodu Polskiego. Dlatego wzywam Was i proszę poprzyjcie protesty Narodu Polskiego, by w końcu władza i parlamentarzyści tego kraju przypomnieli sobie przez kogo zostali wybrani i komu mają służyć. Odsuńmy ich od koryt, bo inaczej nie można nazwać tych pseudo-działaczy partyjnych i weźmy władzę w swoje ręce i stwórzmy nowy narodowy ruch, który bedzie służył całemu Społeczeństwu Polskiemu. Apelujemy o przebudzenie się, o obywatelską aktywność i odwołanie całego obecnego parlamentu, bo już mamy dość ich działań przeciwko całemu Narodowi Polskiemu. Musimy odzyskać Polskę dla Polaków!!! By każdy Rodak Naszej Ojczyzny czuł , że mieszka we właśnej Ojczyźnie, we własnym domu. By już nigdy nie musiano walczyć o należne Nam prawa poprzez protesty uliczne. Rząd i władza, które nie działają w imieniu Narodu i dla Narodu, są rządem przestępczym i antypolskim.

Dlatego szanowni Bracia Rolnicy, musimy pokazać tej władzy gdzie jest ich miejsce. Apeluję do Was o czynny udział w pochodach i protestach antyrządowych organizowanych przez związki zawodowe i Społeczeństwo Polskie pod Sejmem RP w dniach 11-14.09. Zróbmy to dla Naszych Dzieci, Wnuków i przyszłego pokolenia polskiego.Pokażmy swoją siłę, a Wy Bracia Rolnicy, dla których Bóg, honor i Ojczyzna jest najważniejszym celem Waszego życia, prowadźcie do zwycięstwa!

Z poważaniem

Piotr Rybak

Platforma Oburzonych

Pracownikow i Pracodawców Polskich

Znajdź nas na Facebook