Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci reklama mycie

Statystyka

Dzisiaj 12

Wczoraj 38

W tygodniu 88

W miesiącu 893

Od początku 73725

Krzywdzący atak na Pawła Kukiza

Pan Patryk Hałaczkiewicz oraz Prezydent Lubina Pan Robert Raczyński - szanowni Panowie, chciałbym Panom nadmienić, a jednocześnie wyjaśnić, że Obywatelski Ruch Pawła Kukiza, a także wszyscy Rodacy Rzeczypospolitej Polskiej, którzy dzielnie pracowali podczas kampanii wyborczej na Prezydenta RP Pawła Kukiza, w zupełności dadzą sobie radę bez Was Panowie.

Obywatelski Ruch Pawła Kukiza, który jednym z punktów ma szerzenie idei JOW oraz tworzenie Komitetów Referendalnych na terenie całej Polski, nie chce w swoich szeregach ludzi w przeszłości umaczanych w różne ugrupowania polityczne, które niszczyły naszą Ojczyznę przez 25 lat. To Paweł Kukiz wraz ze mną i wszystkimi Rodakami w Polsce, walczył z takim ludźmi jak Pan Panie Prezydencie Raczyński. Umie się Pan ustawić, niedawno w AWS, a teraz Bezpartyjny Obywatelski Dolny Śląsk. Chciałbym widzieć ten Pana Obywatelski Dolny Śląsk. Jeżeli Panu się wydaje, że my wszyscy Rodacy, którzy wraz z Pawłem Kukizem walczyliśmy o Polskę Obywatelską i godne życie naszych Rodaków we własnej Ojczyźnie, damy się nabrać na te Pana gierki, przy pomocy Pana Hałaczkiewicza, to jest Pan w wielkim błędzie. Obywatelski Ruch Pawła Kukiza jest ruchem oddolnym, wszystkich ludzi dobrej woli, o czystych rękach i sercach. Niestety Pana spółki, spółeczki miejskie, które Pan tworzył potrzebne są tylko i wyłącznie Panu do sponsorowania wszystkich kampanii wyborczych, by wyciągnąć Pana do władzy na najwyższe szczeble Rzeczypospolitej.

Panie Hałaczkiewicz i Panie Raczyński, nie uda Wam się to!!! My takich ludzi jak Wy, nie potrzebujemy w naszych szeregach. Pana wielkie pieniądze i tego Pana otoczenia, które Pan wkoło siebie stworzył pod nazwą Bezpartyjny Obywatelski Dolny Śląsk i wpłaty na kampanię wyborczą naszego lidera Pawła Kukiza, są dla nas powiem wprost - dwuznaczne. Dla mnie większe znaczenie ma wpłata 10 zł od uczciwego, solidnego Obywatela, który te pieniądze wpłacił z serca, niż Pana duże pieniądze, których pochodzenie nie jest dla nas jasne.
Będę zawsze stał murem za moim liderem Pawłem Kukizem i nie pozwolę nigdy, by Jego wielki Patriotyzm i oddanie dla Ojczyzny, zniszczyli tacy ludzie jak Hałaczkiewicz, Raczyński i ich otoczenie. Mam pytanie do Pana Hałaczkiewicza: gdzie Pan ma zatrudnienie i z jakich pieniędzy utrzymuje Pan swoją rodzinę? Konkretnie proszę wskazać miejsce swojego zatrudnienia i kwotę wynagrodzenia !!!
 
Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Szanowni Rodacy, nie dajmy się wymanewrować przez podstępnych działaczy politycznych, którzy chcą przejąć naszą wspaniałą inicjatywę. To przecież dzięki Wam jest ten wspaniały wynik, jaki osiągnął nasz lider Paweł Kukiz. Tak jak zawsze mówił mi Paweł, ma być to ogólnonarodowy obywatelski zryw w walce o przyszłość naszych dzieci, wnuków i nas wszystkich. Ci lanserzy i karierowicze, są nam niepotrzebni, bo oni zniszczą naszą wspaniałą idee.
Dlatego zwracam się do Was wszystkich w całej Polsce, by takich pseudopatriotów, działaczy bezpartyjnych ujawniać, napiętnować i ze swoich szeregów wykluczać. To oni teraz znów, chcą na Waszych barkach i Waszej ciężkiej pracy, wypłynąć. Nie możemy na to pozwolić.
 
Poniżej przesyłam artykuł Pana Piotra Wielguckiego, który bardzo krzywdzi naszego lidera Pawła Kukiza, ale jednocześnie wskazuje jakie dziwne ruchy finansowe wykonuje niezatapialny Prezydent Lubina Pan Robert Raczyński i jego otoczenie:
 
http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka
 
---
Piotr Rybak