Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci reklama mycie

Statystyka

Dzisiaj 10

Wczoraj 11

W tygodniu 10

W miesiącu 456

Od początku 56084

Piknik Organizacji Pozarządowych

KFS było jak co roku obecne na Pikniku Organizacji Samorządowych, 18 czerwca. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, w południe wręczony został dyplom samorządowca za działalność na rzecz rozwoju lokalnej samorządności. Otrzymała go bydgoska radna, Pani Grażyna Szabelska. W załączeniu prezentujemy małą fotorelację z pikniku.

Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia materiału z programu Zbliżenia, zaprezentowanego przez TV Bydgoszcz 18 czerwca (od minuty 14:30)

Czytaj więcej: Piknik Organizacji Pozarządowych

Pani Grażyna Szabelska - Samorządowcem Roku 2022

W uznaniu zasług na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego miasta Bydgoszczy – Zarząd Stowarzyszenia Krajowego Forum Samorządowego w Bydgoszczy na mocy statutu oraz zgodnie z uchwałą Zarządu KFS z dnia 25 maja 2022 roku, postanowił uhonorować Panią Grażynę Szabelską „Dyplomem Samorządowca Roku 2022”

Pani dr Grażyna Szabelska wykonuje mandat radnej Rady Miasta Bydgoszczy od 2014 roku. Pełni funkcję wiceprzewodniczącej Klubu Radnych PiS. Jako radna pełni również funkcję Wiceprzewodniczącej Komisji Kultury i Nauki, ponadto zasiada w Komisji Edukacji oraz Komisji Rodziny i Polityki Społecznej. Grażyna Szabelska jest adiunktem w Wyższej Szkole Zawodowej w Wałczu i publikuje prace z zakresu teorii wychowania i pedagogiki rodziny. Jest również zatrudniona jako ekspert w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim, gdzie pełni funkcję Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego ds. Rodziny.

Czytaj więcej: Pani Grażyna Szabelska - Samorządowcem Roku 2022

Po spotkaniu z prorektorami UKW

spotkanieukw1W dniu 6 kwietnia 2022 r. w siedzibie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie wicerektorów UKW z zarządem Krajowego Forum Samorządowego (KFS).
W spotkaniu udział wzięli: prof. Benedykt Odya – prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia UKW, prof. Marek Macko – prorektor ds. Rozwoju i Współpracy UKW oraz przedstawiciele zarządu KFS – prezes Benedykt Partyka, wiceprezes Dariusz Wiszniewski i sekretarz Tadeusz Bejgerowski.

 

 

Czytaj więcej: Po spotkaniu z prorektorami UKW

Dary dla Ukrainy

2W sobotę 5 marca br. do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego dotarł duży transport darów z Niemiec dla Ukrainy, gdzie koordynatorem całego przedsięwzięcia był nasz kolego Rafał Kuskowski, członek Krajowego Forum Samorządowego.

To spontaniczna pomoc mieszkańców niewielkiego miasta Worms pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, kiedy znajdzie się  takie wspaniałe małżeństwo jak Anetta Volker Scheu, sprawcy całego przedsięwzięcia. Oni to własnym transportem dostarczyli dary do Bydgoszczy, które po sortowaniu zostaną przewiezione na Ukrainę. Pragnę  zaznaczyć, iż  Pani Voletta była kiedyś mieszkanką Bydgoszczy - Osiedle Łęgnowo, która również wyemigrowała i tam połączyła ich miłość.

Jako gospodarze, w ramach podziękowań, zaprosiliśmy gości na obiad i wręczyliśmy oficjalne podziękowanie w ramach współpracy oraz przekazaliśmy piękne albumy Bydgoszczy wraz z folderami turystycznymi, które pokażą mieszkańcom swojego miasta na planowanym spotkaniu.

Nie omieszkaliśmy zaproponować szerszą współpracę, co zostało przyjęte z zadowoleniem i wkrótce zostanie podpisany list intencyjny w którym zostaną zawarte szczegóły.

 

 

Czytaj więcej: Dary dla Ukrainy

Znajdź nas na Facebook