RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 28

Wczoraj 22

W tygodniu 70

W miesiącu 246

Od początku 30127

BEN reklama

kfs 100 niepodleglosc

W niedzielę, 11 listopada 2018 roku Polacy dumnie świętowali jubileuszową, setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Krajowe Forum Samorządowe dołączyło się do celebracji tego wyjątkowego wydarzenia, m. in. prezentując na swojej stronie narodowe barwy.

 

Apel do KRRiTV, Ministra Skarbu, Prezesa Telewizji Polskiej S.A.

Doczekaliśmy, kiedy wreszcie po 25 latach bez przerwy mówi się o obywatelach i społeczeństwie. Niestety, słyszymy również o władzy, o wspaniałomyślnym dawaniu nam pieniędzy przez Państwo. W telewizjach jest sporo „okienek”, w których spierają się o swoje racje przeciwnicy polityczni, bądź redaktorzy prowadzący dyskurs z „najmądrzejszymi”, a „lud” siedzi i przysłuchuje się wygłaszanym teoriom. Nazywa się to „programami opiniotwórczymi”. Niestety, w dalszym ciągu, bez słuchania opinii tych, którzy za te programy płacą. Bez słuchania tych, których życia codziennego to dotyczy.

Czas zacząć dobitnie wołać, że to „MY, NARÓD WYPRACOWUJEMY ZYSK”, który powinien być rozdysponowany godnie i sprawiedliwie. A wszelkie prawa powinny być UPRZEDNIO z NARODEM omawiane i wyjaśniane, zanim nabiorą kształtu OBOWIĄZUJĄCEGO NAS WSZYSTKICH.

Dlatego oczekujemy, że wreszcie zostaną uruchomione audycje, w których to obywatele będą wypowiadali się publicznie. Będą mogli komunikować się i łączyć w tworzeniu optymalnych rozwiązań organizacyjnych naszego życia. Zapewniamy, że oprócz polityków różnych szczebli, których jest kilka tysięcy, znajdzie się wśród pozostałych ponad 30 milionów Polaków, wielu myślących. I te opinie – nie sterowane z zewnątrz – powinny być upowszechniane i uwzględniane przez tzw. przedstawicieli. Prawdziwa demokracja polega na wysłuchiwaniu różnych myśli i poglądów, zanim wybierze się najlepsze rozwiązania.

Oczekujemy powołania w Telewizji Polskiej i Rozgłośniach Publicznych Polskiego Radia zespołu, który będzie organizował nas - Obywateli, do występowania w specjalnym programie „GŁOS OBYWATELI”, gdyż obecni prezesi tej gwarancji nam nie dali i nie dadzą, czego przykładem niech będzie BYDGOSZCZ z byłymi decydentami PO, PSL i SLD RN.

Dla porządku przypominamy, że to My płacimy abonament na utrzymanie radia i telewizji.

Czekamy na Państwa opinie.

Znajdź nas na Facebook