Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci

Statystyka

Dzisiaj 5

Wczoraj 12

W tygodniu 81

W miesiącu 47

Od początku 42638

Komu potrzebny jest taki poseł?

To pytanie zadają wybranym parlamentarzystom RP oraz radnym członkowie Krajowego Forum Samorządowego.

Jednym z głównych i podstawowych obowiązków każdego posła i radnego jest bezsprzecznie dbałość o interes publiczny. To właśnie w tym celu zostaje on posłem na sejm, senatorem lub radnym. Ma tworzyć prawo lub przegłosowywać uchwały, które leżą w interesie wyborców. Na jego działalność są wydawane pieniądze podatników. Opłacamy jego diety, „kilometrówki”, hotele, biura, obiadki, kawior itp. Czasem jednak zadajemy sobie pytanie: po co finansować działalność posła, który nie spełnia naszych oczekiwań lub obietnic wyborczych? Przy czym on sam nie ma sobie nigdy nic do zarzucenia. Twierdzi, że działa w interesie publicznym, że walczy. To przecież „swój chłop”! W jeden dzień jest w stanie „obskoczyć” kilka imprez: od pogrzebu aż po dożynki, od świątyni do stadionu. Pogrzeb to oczywiście żadna impreza, ale umówmy się, w PR to nie zmarły jest najważniejszy. Sądzimy, że każdy inteligentny czytelnik zrozumie, co mamy na myśli.

 

Dlatego musimy pamiętać, że jako wyborcy, czasem możemy i powinniśmy zadać głośno pytanie „Komu potrzebny jest taki poseł?” czy też powiedzieć śmiało „Sprawdzam!”

A Ty czytelniku, jak zainwestujesz swoje ciężko zarobione pieniądze? Komu zaufasz i zafundujesz kadencję na Wiejskiej lub w wybranej gminie, mieście czy województwie? Wybierzesz świadomie i inteligentnie czy dasz się nabrać na puste hasło z plakatu?

Pamiętasz hasło ,,Blisko ludzi, dla regionu”? W Bydgoszczy kryją się za takim czy podobnym sloganem liczni politycy z PO, Nowoczesnej, SLD, a może nawet PSL. Podczas kolejnych wyborów proponujemy nie głosować w ten sposób, gdyż poprzednio wybrani okazali się, jak to określili młodzi na jednym ze spotkań samorządowych „Do bani!”.

Dlatego apelujemy do Was, drodzy wyborcy! Weźcie sprawy w swoje ręce, oceniajcie swoich posłów i radnych, a wszystkie uwagi złóżcie osobiście lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w biurze KFS.

Oceniać będą samorządowcy, media oraz studenci. Skorzystajcie z naszej „siły przebicia”. Wyniki ogłosimy we wrześniu 2017.

Czekamy na Was w czwartki w godz. od 16-17:00, lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PIS: Tomasz Latos, Piotr Król, Bartosz Kownacki, Łukasz Schreiber, Ewa Kozanecka

PO : Zbigniew Pawłowicz, Teresa Piotrowska, Krzysztof Brejza, Paweł Olszewski

KWW „Kukiz 15”: Paweł Skutecki

Nowoczesna: Michał Stasiński

PSL: Eugeniusz Kłopotek

Znajdź nas na Facebook