RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 28

Wczoraj 22

W tygodniu 70

W miesiącu 246

Od początku 30127

BEN reklama

kfs 100 niepodleglosc

W niedzielę, 11 listopada 2018 roku Polacy dumnie świętowali jubileuszową, setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Krajowe Forum Samorządowe dołączyło się do celebracji tego wyjątkowego wydarzenia, m. in. prezentując na swojej stronie narodowe barwy.

 

W mediach nikt nie ma upoważnień do reprezentowania Ruchu Pawła Kukiza

Kochani moi Przyjaciele, NIE DAJCIE SIĘ WYELIMINOWAĆ !!!
 
Jednocześnie zwracam się do Was Szanowne Koleżanki i Koledzy, byście przekazywali mi informację na temat ukazujących się wywiadów w różnych mediach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Chciałbym Wam przekazać, że nikt nie ma upoważnień i nie wolno nikomu udzielać jakichkolwiek wywiadów, powoływać się na Ruch Pawła Kukiza, ponieważ jak sam nasz lider powiedział, że w niedługim czasie powoła On regionalnych pełnomocników ds. mediów. Dostaję informację, że zarówno w Lublinie, Bełchatowie, Piotrkowie, Łodzi, Elblągu, a także w Lubinie aktywnie działają ludzie i udzielają wywiadów w mediach, jacy to oni wnieśli "wielki wkład pracy" w Ruch Pawła Kukiza w wyborach na prezydenta RP.

Trzymam w ręku wywiad opublikowany dnia 28.05.2015r. w gazeta.pl Pani Magdy Kozioł z Prezydentem Lubina - Panem Raczyńskim (link: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,18001731.html)  i z niedowierzaniem czytam, jakim to on jest "wielkim twórcą" sukcesu Pawła Kukiza. Chciałbym Wam powiedzieć, Szanowne Koleżanki i Koledzy, że Pan Prezydent Raczyński lansuje się na ciężkiej pracy Was wszystkich w całej Polsce, a także za granicą. Nie możemy pozwolić na to, by niedawni działacze PO, a także aferzysty Prezydenta Dutkiewicza z Wrocławia, lansowali się jako Bezpartyjni Samorządowcy, na plecach wielkiego Patrioty Pawła Kukiza i nas wszystkich. Niech Pan Prezydent Raczyński i ta grupa skupiona w koło niego Samorządowców, ujawni swoją przeszłość polityczną.
 
https://www.youtube.com/watch?v=NI_8Esdk7CA
 
https://www.youtube.com/watch?v=24zhu5YGx4g
 
Panie Prezydencie Raczyński, jeżeli ma Pan tak bardzo, wielki wkład pracy w sukces Pawła Kukiza, to proszę Rodakom napisać, co Pan uczynił w ramach tego sukcesu. Niech Pan odpowie na pytanie: jakie związki łączą Pana z aferzystą Prezydentem Dutkiewiczem - działaczem PO, a także z innymi działaczami PO? Ile protestów Pan zorganizował i na ilu protestach Pan był przeciwko 25 lat grabieży Państwa Polskiego? Co Pan uczynił jako prezydent miasta, by na terenie miasta nie było głośnych afer, które krążą w ogólnopolskich mediach? Jak funkcjonuje Pana Miejska Spółka RTBS? I takich pytań mogę Panu zadać bardzo wiele, jako Prezydentowi Lubina i podpisuję się imieniem i nazwiskiem. A może także brał Pan udział w tych niedostarczonych na czas pełnomocnictwach, którzy nasi pełnomocnicy w wyborach na prezydenta RP, dostali w ostatniej chwili lub nie dostali wcale? Dlaczego Pan podczas Wieczoru Wyborczego Pawła Kukiza lansował  wciąż siebie i Dolnośląski Bezpartyjny blok Samorządowy, a przecież to był wieczór wyborczy naszego kandydata na prezydenta RP Pawła Kukiza. Najpierw proszę publicznie odpowiedzieć na te pytanie, a później udzielać informacji, że jest Pan jedynym, wielkim, twórcą sukces Narodu Polskiego i naszego lidera Pawła Kukiza? Za chwileczkę dowiemy się, że to nie Paweł Kukiz był kandydatem na prezydenta RP, tylko Pan...
Wie Pan Panie Raczyński, czas propagandy komunistycznej już się dawno skończył. My potrzebujemy w naszym ruchu, ludzi o czystych rękach, ludzi nieskazitelnych i nie umaczanych w różne rozgrywki polityczne. My potrzebujemy w naszym ruchu prawdziwych Patriotów, oddanych Rodakom i Ojczyźnie. Nie potrzebujemy w naszych szeregach lansjerów i karierowiczów.
 
Dlatego pisząc te słowa, Szanowne Koleżanki i Koledzy po raz któryś zwracam Wam uwagę, byście natychmiast informowali nas o takich faktach.
Jak powyżej napisałem, nikt nie ma prawa wypowiadać się medialnie, w imieniu Pawła Kukiza oraz Obywatelskiego Ruchu Pawła Kukiza, dotyczy to także Pan Raczyński i wielu osób z jego kręgu.
 
Proszę aktywnie działać, głowa do góry i do boju !!!
 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Piotr Rybak

Znajdź nas na Facebook